ŘEDITELÉ MUZEA V SEMILECH 

 

28. 8. 1960 Muzeum dělnického hnutí a Památník Antala Staška a Ivana Olbrachta v Semilech

Vedením byl pověřen RUDOLF HLAVA

od 1963 do 30. 4. 1965 JIŘÍ KŘIVSKÝ

od 1. 5. 1965 do 31. 5. 1965 ANTONÍN WOLMUTH

od 1. 6. 1965 do 11. 8. 1967 VLASTIMIL NOSEK

od 12. 8. 1967 do 1. 12. 1968 IVANA COPOVÁ / VÍTKOVÁ

od 1. 12. 1968 do 1971 MILOSLAV ČÁP

od 1971 do 27. 12. 1979 JOSEF HOMOLÁČ

od 27. 12. 1979 do 31. 8. 1981 HELENA PAVLIŠČÁKOVÁ / BĚLOVÁ

od 1. 9. 1981 do 31. 8. 1984 NADĚŽDA SEIFERTOVÁ

od 1. 11. 1984 do 27. 12. 1985 JULIUS MACHÁČEK

od 1. 1. 1986 do 31. 12. 1990 IGOR ČINOVEC

1. 1. 1991 Městské muzeum v Semilech

Vedením byla pověřena

od 1. 1. 1991 do 31. 7. 2001 MILONA SRBOVÁ

19. 9. 1994 Muzeum a Pojizerská galerie v Semilech

od 1. 8. 2001 do 30. 6. 2002 ALEŠ REZEK

od 1. 7. 2002 do 31. 7. 2011 IVETA MEČÍŘOVÁ

9. 10. 2009 Muzeum a Pojizerská galerie Semily

od 1. 8. 2011 – 5. 8. 2014 JANA FARSKÁ HÁJKOVÁ

od 6. 8. 2014 – 31. 1. 2016 TEREZA NEMETH

od 16. 2. 2016 - MIROSLAV ŠNAIBERK (doposud)

1.7.2016 Muzeum a Pojizerská galerie Semily, příspěvková organizace

 

 

 

TOPlist